شبی-ماه-کامل
ads-سریال-هیولا
ads-مطرب
3
  • Admin
  • 01 سپتامبر 20
  • وبلاگ
  • 1093 بازدید
  • هیچ نظر
خودکشی اسب شمر در کدام شهر است ؟

خودکشی اسب شمر شیراز یا تالش

کلیپ خودکشی اسب شمر

خودکشی اسب شمر در کدام شهر است شیراز

کلیپی در فضای مجازی با عنوان عجیب خودکشی اسب شمر منتشر شده است اما جدای از اینکه علت واقعی رفتار اسب چه بوده است، این سوال هم مطرح شده است که خودکشی اسب شمر در کدام شهر است و آیا خودکشی اسب شمر شیراز بوده است و یا در شهر دیگری؟

به گزارش ساینس هاب این اتفاق محرم سال 1398 و در شهر تالش استان گیلان رخ داده است. همچنین به نظر می رسد بر خلاف ادعای عجیب خودکشی اسب، علت واقعی زمین خوردن اسب تشنج بوده است. احتمالاً این اسب به علت استرس ناشی از سر و صدا و هیاهوی جمعیت دچار تشنج شده است و ازآنجاییکه امکان رم کردن نداشته است با بلند شدن روی دو پا و لیز خوردن این اتفاق ناگوار رخ داده است.

خودکشی اسب تعزیه

کلیپی که با ادعای عجیب خودکشی اسب شمر در تعزیه منتشر شده است را در ویدئوی بالا مشاهده کردید.

خودکشی اسب شمر نی نی سایت

در این بخش نظزات خودکشی اسب شمر در نی نی سایت نقل می شود:

  • خودکشی نیس یهو افتاد مرد

^^^

همچنین به نقل از ساینس هاب، یکی از کاربران گفته است:

 اسب تعزیه، تعریف و تربیت خاص خودش را دارد. مقابل هر اسبی دستتون رو تکون بدید رم می کنه و واکنش نشون میده، اسب های تعزیه قدیمی اغلب اسب های درشکه بودند و یا در فضایی تربیت شده بودند که آدم ها نیز حضور داشتند، اما امروزه بیشتر اسب ها را از اصطبل های حاشیه شهر می آورند، می آورند که قدرت و پول خودشون رو به نمایش بگذارند، و چه جایی بهتر از تعزیه که تماشاچی هم زیاد داره، این اولین اسبی نیست که در تعزیه کشته میشه، نه خودکشی می کنه، به خاطر فشار زیادیه که به حیوون از اون همه شلوغی وارد میشه، حیوان آزاری محض، یه عده از پول های بادآورده برای خودشون اسب باز شدند اما هیچ درک درستی از اسب و نگهداری از آن ندارند. نمایش اسب آن هم اسب شمر و به رنگ کهر یا هر رنگی به غیر از رنگ سفید هیچ توجیه مذهبی و حتی احساسی نداره این نمایش های مبتذل را به خاطر امام حسین تعطیل کنید.

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *