7
  • Admin
  • 28 آگوست 20
  • وبلاگ
  • 8874 بازدید
  • هیچ نظر
نام کارگردان متجاوز به ساناز طاری

کارگردان متجاوز به ساناز طاری کیست ؟

کارگردان متجاوز به ساناز طاری کیست

چندی پیش ساناز طاری با انتشار ویدئویی اعلام کرد کارگردانی که قصد تجاوز به او را داشته بازداشت شده است. ساناز طاری چندی قبل عکس بدون حجابش را منتشر کرد و بعد از چند روز در گفتگویی اظهار کرد که روز آخر بستن قرارداد کاری وقتی برگه قرارداد را دستش دادند فرد مورد نظر علناً خواست او را خفت کند و او توانست در آن لحظه ی پیشنهاد بیشرمانه تهیه‌کننده و کارگردان از آنجا فرار کند.

به گزارش ساینس هاب، در این گفتگو ساناز طاری در حال گریه کردن می گوید: انقدر خوب میشم که کسی دیگه جرئت نکنه به خاطر جسمم بگه بیا سرکار، بلکه به خاطر خودم و به خاطر استعداد وهنرم من رو بخواد.

ساناز طاری مدعی شد فردی که تهیه کننده و کارگردان یکی از پروژه های کاری او بود به وی پیشنهاد غیر اخلاقی داد و او همیشه ساکت ماند چون نمی خواست پدرش که درواقع او ناموس پدرش بود موضوع را بفهمد اما روزی با خود تصمیم گرفت که حقایق را فاش کند.

ساناز طاری از شدت ترس حتی کیفش را در محل جا گذاشت و مدام از پشت سر توهین های این مرد شیطان صفت را نسبت به خودش می شنید.

او در پاسخ به این سوال که چرا زودتر موضوع را رسانه ای نکرده است گفت:

از همکارانم به من زنگ زدند و گفتند که این مرد همسرش باردار است و این ماجرا را رسانه ای نکن؛ خانمش گناه دارد. من هم به خاطر همسرش که باردار بود و به خاطر پدرم این ماجرای تلخ را در خفا نگه داشتم اما بعد با خودم گفتم که از چه کسی باید بترسم؟ من که کاری نکردم و ضمنا می خواهم دیگر بازی نکنم. حتی مدتی از ایران رفتم و در رشته های دیگر کار را امتحان کردم اما نتوانستم ادامه دهم و دوباره به وطن بازگشتم.

نام کارگردان متجاوز به ساناز طاری چیست؟

به گزارش ساینس هاب، ساناز طاری تاکنون اسمی از این کارگردان متجاور نیاورده است اما سرنخ هایی داده است که شاید با آنها بتوان به این موضوع پی برد. ساناز طاری در ویدیویی که در تاریخ 26 مردارد منتشر کرده است می گوید امروز که کارگردان متجاوز بازداشت شده است مصادف با تولد این کارگردان هم می باشد. ساناز طاری همچنین در ویدیوی دیگری گفته بود که متجاوز، کارگردان و تهیه کننده می باشد.

برای تماشای ویدئو به این لینک مراجعه کنید: کارگردان متجاوز ساناز طاری

شهرام مکری: یکی از کارگردان های ایرانی که در تاریخ 26 مرداد 1357 متولد شده است شهرام مکری می باشد. وی علاوه بر کارگردانی آثار مختلف، تهیه کننده فیلم طوفان سنجاقک بوده است.

بهرنگ توفیقی: تاریخ تولد این تهیه کننده و کارگردان ایرانی در ویکی پدیا 26 مرداد 1355 نوشته شده است اما در برخی منابع دیگر 18 اسفند 1355 به عنوان تاریخ تولد وی ذکر شده است. بهرنگ توفیقی کارگردان سریال پدر بوده  است که ساناز طاری هم در آن به ایفای نقش پرداخته است.

نکته ی جالب توجه این است که توضیحات تکمیلی ساناز طاری در ویدئوی دیگری آشکار می ساز که کارگردان متجاوز سابقه همکاری با ساناز طاری را داشته است و همچنین تاریخ تولد او در سطح اینترنت دستکاری شده است.

برای مشاهده ی ویدئو ها و کسب اطلاعات بیشتر به منبع این مقاله در لینک زیر مراجعه کنید:

ماجرای کارگردان متجاوز به ساناز طاری

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *