شبی-ماه-کامل
ads-سریال-هیولا
ads-مطرب
  • Admin
  • 25 مارس 20
  • وبلاگ
  • 2766 بازدید
  • هیچ نظر
@ amoozesh tv7

معرفی لینک کانال amoozesh tv7 @

@ amoozesh tv7

تمامی اطلاعات و ویدئو های آموزش از راه دورِ شبکه هفت سیما در کانال تلگرام، کانال سروش، صفحه ی اینستاگرام و سایت شبکه آموزش شامل در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. اما از آنجایی که آی دی های این مراجع متفاوت است و نام کاربری شبیه به amoozesh tv7 @ دارد بنابراین کانال های متفرقه ی زیادی ایجاد شده است که ارتباطی با شبکه ی هفت سیما ندارند. اما اگر با ادامه ی این مطلب همراه باشید می توانید در کانال های رسمی شبکه آموزش در شبکه های اجتماعی و پیامرسان های مختلف عضو شوید.

کانال تلگرام شبکه آمورش

در صورتی که مایل هستید در پیامرسان تلگرام به محتوا های آموزش از راه دور در شبکه هفت سیما دسترسی داشته باشید می توانید با کلیک بر روی لینک زیر در کانال رسمی شبکه اموزش عضو شوید:

عضویت در کانال تلگرام شبکه آموزش

کانال سروش شبکه آمورش

برای ورود به کانال رسمی شبکه هفت سیما در پیامرسان سروش بر روی لینک زیر کلیک کنید:

کانال شبکه آموزش در پیامرسان سروش

صفحه اینستاگرام شبکه آمورش

ضمناً برای ورود به صفحه رسمی شبکه آموزش (شبکه هفت سیما) در اینستاگرام بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به صفحه اینستاگرام شبکه آموزش

و در پایان اگر مایل هستید که محتوا های آموزش از را دور شبکه هفت سیما را از طریق سایت دنبال کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به وبسایت شبکه آموزش

با دنبال کردن هر کدام از موارد فوق شامل: کانال تلگرام، کانال تعاملی سروش، صفحه ی اینستاگرام و یا وبسایت شبکه اموزش سیما می توانید به جدول پخش کلاس درس مقاطع مختلف و آرشیو کامل فیلم های پخش شده از شبکه آموزش (شبکه 7 سیما) برای طرح  آموزش از راه دور ( یا همان مدرسه تلویزیونی ایران ) دسترسی داشته باشید.

همچنین از طریق اشتراک گذاری این صفحه @ amoozesh tv7 با دوستان و آشنایان خود به آن ها کمک کنید تا به صفحه های رسمی شبکه آموزش سیما برای دنبال کردن محتوای آموزشی مدرسه تلویزیونی ایران آشنا شوند.

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *