شبی-ماه-کامل
ads-سریال-هیولا
ads-مطرب
  • Admin
  • 22 آوریل 20
  • نرم افزار اندروید
  • 107186 بازدید
  • هیچ نظر
لینک دانلود برنامه شاد آموزش پرورش از کافه بازار

+ لینک مستقیم دانلود اپلیکیشن شاد

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش از بازار

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش از بازار

^^^

از آنجایی که تاکنون اپلیکیشن پیام رسان شاد در کافه بازار قرار نگرفته است لذا در این بخش می توانید این برنامه را به صورت مستقیم از رسانه ی دانلود رایگان دریافت و نصب کنبد.

مدیران، معلم ها و دانش آموزان برای نصب اپلیکیشن شاد می توانند فایل نصبی برنامه شاد آموزش و پرورش را در لینک زیر دانلود کنند:

دانلود فایل نصبی شاد

با پیگیری های مستمر مقام عالی وزارت و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی، مساعدت دانشگاه صنعتی شریف و  تلاش شبانه روزی تیم فنی، اجرایی و حقوقی پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام SHAD AP   بامالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله بهره برداری قرار گرفت که از لینک بالا می توانید آن را دریافت و نصب کنید.

^^^

همچنین از آنجایی که تعداد زیادی از دانش آموزان و معلم ها به گوشی اندرویدی دسترسی ندارند و ممکن است برخی افراد گوشی های ساخت شرکت اپل (با سیستم عامل IOS) داشته باشند و یا برخی دیگر فقط به لپ تاپ و کامپیوتر (با سیستم عامل ویندوز، لینوکس یا مک) دسترسی داشته باشند بنابراین لزوم انتشار نسخه ی غیر اندرویدی اپلیکیشن شاد احساس میشد. بنابر این نسخه ی تحت وب برنامه شاد آمورش و پرورش منتشر شد و در در لینک زیر در اختیار عموم قرار گرفته است.

نسخه ی تحت وب برنامه شاد

^^^.

در راستای آموزش مجازی دانش اموزان در ایام بحرانی که مدارس در مقاطعی به دلایل مختلف تعطیل می شوند و همچنین در راستای توسعه ی عدالت آموزشی برای فراهم کردن شرایط آموزش یکسان برای همه دانش آموزانِ سراسر کشور، استفاده از فضای مجازی به عنوان یکی از مهمترین راهکارها در نظر گرفته شده و شبکه اجتماعی دانش اموزان برای آموزش (شاد) آماده سازی شده است.

در شبکه تعاملی شاد، نمایش مجازی از کلاس های مدرسه ایجاد شده و در حقیقت تصویری واقعی از محیط کلاس ها اتفاق می افتد. برای هرکلاسِ مدرسه گروهی تشکیل می شود که تمام دانش آموزان کلاس در آن عضو می شوند و معلم، مدیر آن کلاس یا گروه خواهد شد و دانش آموزان و معلمان می توانند فعالیت های آموزشی خود را در آن ادامه دهند.

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *